Urodzony w 1979 roku w Opolu. Jeden z solistów pierwszego składu Opole Gospel Choir. 

Teatralną edukację zaczynał w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. 

Naukę kontynuował w krakowskiej PWST, (Wydział Aktorski, spec. wokalno – estradowa). Spektakl dyplomowy, „Sen Nocy Letniej”, w którym grał Puka, (reż. W. Kościelniak) został nagrodzony za pracę zespołową na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Przez ponad sześć lat występował na deskach Teatru Nowego w Poznaniu, gdzie debiutował  rolą Ariela w „Burzy” (J. Wiśniewski), spektaklu nagrodzonym Złotym Yorick’iem (2008r.). Na poznańskiej scenie pojawił się także m.in. jako Kac w „Poperze” (A. Nowicka) oraz jako Frank Sinatra w autorskim recitalu „Projekt Sinatra”. W tym okresie współpracował także m.in z P. Cieślakiem i M. Liberem.

Od siedmiu lat można go z kolei oglądać na deskach Teatru Powszechnego w Radomiu. Wśród ciekawszych kreacji aktorskich należy wymienić Francois’a Pignona w „Kolacji dla Głupca” (Z. Rybka), Poetę w „Weselu” (M. Grabowski), Konferansjera w „Cabarecie” (W. Zawodziński), czy też Rotmistrza w "Damach i Huzarach" (M. Wojtyszko). Jest laureatem nagrody Prezydenta Miasta Radomia w kategorii "osobowość". W 2017 roku odznaczony został brązowym medalem Gloria Artis. 

Współpracował również z krakowską sceną STU, Łaźnią Nową, teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem Variete w Krakowie, a całkiem niedawno rozpoczął współpracę z OiFP w Białymstoku i Teatrem Rampa w Warszawie przy produkcji "Jesus Christ Superstar" (J. Wocial/ S. Bello), gdzie wcielił się w rolę Judasza.

Na ekranie pojawił się m.in. w roli Bobi'ego, w filmie „Królowa Śniegu” (M. Michalski) czy też Celnika w "Hardy Bucks The Movie" (M. Cockayne). Pojawił się również w serialach, m.in. jako Gerard Poleski (Klan), czy Wikariusz Baryczka (Korona Królów). Wśród koncertów i spektakli muzycznych, w których wziął udział, warto wyróżnić: „Zegar” w reż. W. Kościelniaka, musical „21” (Strajk) w reż. J. Połońskiego i J. Stańka, czy też koncerty ze Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia.

 

 

 

 

2010 - present
2010 - present